Aleksandra Lemm

Kim Jestem? 

 

Aleksandra ur. w Polsce, od ponad 10 lat mieszka w Amsterdamie. Jest certyfikowaną terapeutką Embrace Therapy® Po ukończeniu Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej na wydziale kulturoznawstwa w Warszawie, przeniosła się do Amsterdamu, aby studiować sztuki sceniczne i choreografię w School for New Dance Development (SNDO). W swoich projektach artystycznych inspiruje innych do ponownego połączenia się z ich autentycznością.

Wieloletnia praktyka tańca, jogi, medytacji, uczestniczenie w odosobnieniach wprowadziły ją na niedualistyczną ścieżkę duchową. Aleksandra inspiruje się naukami Eckhart Tolle, Byron Katie i Rupert Spira, które wspierają jej pracę terapeutyczną z ludźmi.

Aleksandra nie identyfikuje się z żadną religią.

Jej własny proces pracy z wewnętrznym dzieckiem, Embrace Therapy®, Somatic Experiencing® oraz Compassionate Inquiry®, znacznie zmieniły jej życie na przestrzeni lat, pozwalając jej doświadczyć wolności, miłości i tego, co tak naprawdę oznacza bycie autentyczną.

To doświadczenie stało się jej wewnętrznym motorem, inspiracją do kierowania ludzi z powrotem do ich własnego potencjału. Aleksandra głęboko ufa, że każdy z nas ma taki sam dostęp do doświadczania pokoju i radości, że w postawie zaangażowania można naprawdę przezwyciężyć wszelkie przeszkody, blokady i mechanizmy obronne, które stoją na drodze do rozpoznania prawdziwego siebie.

 

O embrace Therapy®

Metoda Embrace Therapy® to terapeutyczny proces integracji umysłu, ciała i wymiaru duchowego. To prosty i bezpośredni sposób, w jaki możemy poznać nasze podświadome, ograniczające przekonania i mechanizmy obronne;
ET® służy rozpuszczeniu intensywnych i wciąż żywych emocji z przeszłych doświadczeń, zmieniając naszą ograniczoną percepcję poprzez rozpoznanie autentycznej perspektywy, naszej istoty.

Umysłu nie można odrzucić. Wszystkie nasze podświadome programy i mechanizmy obronne służą nam jako ochrona. Potrzebujemy najpierw je rozpoznać, zanim będziemy mogli je zmienić.

W swojej dualnej naturze umysł dąży do miłości. Szuka potwierdzenia, akceptacji i poczucia bezpieczeństwa, jest jednak przepełniony strachem. Kiedy zaczynamy rozpoznawać, jak działa umysł, jakie są nasze blokady i mechanizmy obronne, pomału zaczynamy wychodzić z trybu przetrwania i zaczynamy się prosperować i naprawdę żyć.