Programy Podświadomości czyli nasze uwarunkowania do Uświadomienia i ukochania.

Przykład: KRYTYKA = MIŁOŚĆ (program)

Jeśli rodzice krytykowali Cię kiedy byłaś mała/y – to echo ich głosów słyszysz teraz w sobie w różnych życiowych sytuacjach. Kiedy przychodzi moment, w którym chcesz coś zmienić, pójść po tzw. swoje, zdecydować za/dla siebie, ten właśnie wewnętrzny program zarejestrowany w Podświadomości wybije w Tobie i będzie pozornie trzymał mocno żebyś tylko z niego nie wyszła/szedł.🔥

Najlepszym narzędziem podświadomego Umysłu abyśmy nie wychodzili poza zarejestrowane programy jest STRACH.😱

KRYTYKA = MIŁOŚĆ – jak to może wyglądać w codziennym życiu? Np. W kontekście bycia z partnerem:

  • będziemy z kimś kto często nas krytykuje
  • będziemy prowokować sytuacje, w których łatwo nam będzie skrytykować partnera
  • krytyk w środku
  • będziemy się sami krytykować/osadzać

Dlaczego? Bo nadrzędną funkcją Podświadomego Umysłu jest PRZETRWANIE, zatem z perspektywy podświadomości ‘musimy’ realizować programy które dla nas zarejestrowała – które wg niej kiedyś posłużyły nam do przetrwania.

Co dalej?

Tu nie chodzi o obwinianie nikogo – rodziców – za ich uwarunkowania. Ale, o wzięcie odpowiedzialności, o uświadomienie sobie naszych programów, zakwestionowanie negatywnych przekonań, spotkanie się z nimi, objęcie ich bezwarunkowa miłością. Tylko Ty możesz dać sobie to wszystko czego najbardziej potrzebujesz.

Ja czyli kto?

Ty – Świadomość, bezosobowa – Boska istota, Obecność, Pełnia, Obfitość… w której wszystko się zawiera, która nie ma jednego imienia/ która ma każde Imię.

Jak to sobie uświadomić?

Poznaj siebie poprzez rozwój osobisty/duchowy, wiedz kim Jesteś.Jest wiele ścieżek, sposobów, narzędzi. Od ścieżek duchowych, Self inquiry, jogi, rytuałów, tańca, muzyki, spacerów, biegania, psychoterapii… Zaufaj, że to co wybierasz jest na ten moment najwłaściwsze dla Ciebie.

Oferuję sesje online Embrace Therapy®, jest to niezwykła metoda zmiany Perspektywy autorki Dagmara Szymańska, w której odkrywasz czym jest i co kryje Podświadomy umysł, rozpuszczasz wciąż żywy ładunek emocjonalny z przeszłych i tych wyobrażonych – przyszłych doświadczeń.

Embrace Therapy® integruje wszystkie aspekty naszej ludzkiej natury – umysł, ciało i nasz wymiar duchowy.
Embrace Therapy® jest polecana osobom, które od jakiegoś czasu są już na ścieżce odkrywania siebie, rozwoju duchowego ale wciąż czują brak szerszej perspektywy, doświadczenia Pełni, Całości.